Wyróżnienie dla „aqua chorus”

Wyróżnienie dla „aqua chorus”

Z wielką radością pragniemy podzielić się wieściami o kolejnym sukcesie choreografii „aqua chorus” w wykonaniu agitatus_2.

Na I Galerii Tańca Konfrontacjach Kompozycji Tanecznych Teatrów Tańca i Ruchu w Opolu w kategorii powyżej 16 lat agitatus_2 otrzymał wyróżnienie za spektakl w choreografii Marty Wołowiec „aqua chorus”. Uwaga! W naszej kategorii została przyznana tylko jedna główna nagroda, którą otrzymał zespół Jazzgot z Warszawy – wielkie gratulacje dla choreografki i tancerek! Tym samym wyróżnienie dla AGITATUSA jest naprawdę ogromnym sukcesem.

Bardzo dziękujemy organizatorom Galerii Tańca za ciepłe przyjęcie w Niepublicznej Szkole Baletowej w Opolu, za wspaniałe warsztaty z jurorami konkursu: Anną Piotrowską, Witoldem Jurewiczem oraz Agnieszką Włoch oraz wszystkie cenne uwagi, jakie mogłyśmy od Was usłyszeć!

Teraz – nie zostało nam nic innego – jak tylko zabrać się do dalszej pracy! Dziękujemy za bardzo pozytywną motywację.

Szansa na zobaczenie spektaklu „aqua chorus” oraz dwóch spektakli w wykonaniu starszych grup: agitatus_1 „bix bax box” oraz agitatus „Backstage” już 21 października w Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury. Bilety dostępne: TUTAJ.

więcej informacji o konkursie: TUTAJ

 

Comments are closed.